20.05.2022

Не вийшло з дорослими, пішов до дітей: син Загіда Краснова у Дніпрі вербує електорат серед дитсадківців (ВІДЕО)

Слідом за скандальним дніпровським політиком і головою партії Громадська Сила Загидом Красновим облради Руслан Краснов. Він не придумав нічого кращого, як піти дітям.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на 49000.

Дитячий садок-ясла №265 розташований на Лівому березі Дніпра по вул. Калнишевського. Сюди під об'єктиви камер разом із активістами партії Громадська Сила прибув сам депутат Дніпропетровської облради Руслан Краснов. Припаркувавши свій елітний позашляховик прямо на газон, він почав озвучувати на камеру побиті кліше про майбутнє, підтримку та опору. Вихованцям дитячого садка Краснов роздав пакети з подарунками, щедро прикрашені символікою партії Загіда Краснова.

embed/162Wb7FMKfc» width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Цікаво, але як спадковий депутат, яким називає себе сам Руслан Краснов, він любить хвалитися двома вищими освітами. Зокрема, юриста та спеціаліста держуправління. На жаль, про вимоги пункту №3 31 статті Закону України Про освіту він чомусь забув. Ймовірно, далося взнаки погане знання державної мови, а можливо і те, що навчання Краснов-молодший прогулював за обов'язком служби. У будь-якому разі норма закону говорить:

3. Політичні партії (об'єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

В закладах освіти забороняється створення осередків політичних партій та функціонування будь-яких політичних об'єднань.

4. Керівництву закладів освіти, педагогічним, науково-педагогічним та науковим працівникам, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих релігійними організаціями (крім закладів освіти, визначених частиною другою цієї статті) або політичними партіями (об'єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою.

5. Керівництву закладів освіти, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється залучати працівників закладів освіти до участі в заходах, організованих релігійними організаціями (крім закладів освіти, визначених частиною другою цієї статті) або політичними партіями (об'єднаннями), значиться в текст статті.

Що примітно, дитячий садок № 265 є комунальною установою освіти Дніпровської міськради. Очікується, що на нього поширюються вимоги згаданого закону. Більше того, Краснов-молодший потрапив одразу за трьома пунктами. Роздача подарунків із партійною символікою Громадської Сили вихованцям дитсадка від чинного депутата згаданої партії. Малоймовірно, що зустріч із депутатом була включена до освітнього плану малюків. Навіщо тоді сайт організації Громадська Сила виставив напоказ відверте порушення закону? Це залишається загадкою.

На жаль, на чинне законодавство України Загід Краснов, Краснов-молодший та їхнє оточення плюють не вперше. Чого вартий інцидент у липні 2016 року біля скандального клубу Ріо, що належить Загіду Краснову. Тоді комунальники намагалися прибрати елітні позашляховики, які гості Краснова паркують на пішохідній частині, встановивши бетонні клумби. Поговорити з комунальниками приїхав син одіозного політика та в оточенні кількох міцних хлопців із бейсбольними бітами та взявся загрожувати їм фізичною розправою. Інцидент набув величезного розголосу в ЗМІ. Навіть мер Дніпра Борис Філатов зазначив, що за повної бездіяльності правоохоронців у місті піднімають голови бандити

Раніше ми повідомляли про те, що соратник Загіда Краснова по партії Громадська Сила Олександр Глєбкін виявився організатором банди педофілів. Однією з учасниць банди днями ухвалили вирок. Що характерно, партія Громадська сила, яка провела педофіла до сільради, досі ніяк не коментує цієї кошмарної ситуації. Мовчить і лідер політсили Загід Краснов.

Раніше ми писали, що проти мера Дніпра через прапор у Мінську відкрили справу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *