29.05.2022

Не хотіли вакцинуватися: у міськраді Дніпра звільнилися співробітники

У Дніпровській міській раді на сьогоднішній день високий відсоток вакцинації серед співробітників. За офіційними даними, двічі вакцинувалися 92% працівників. Щоправда, серед не вакцинованих – 2% співробітників. Вони відмовилися від щеплення проти COVID-19 та звільнилися. Як виконують постанову Кабміну про усунення невакцинованих співробітників, розповів секретар міської ради Олександр Санжара, повідомляє Міськрада.

За його словами, у міськраді Дніпра ця процедура розпочалася трохи раніше, ніж з'явилася і вийшла ухвала Кабміну. Кожна людина, яка заходить у цю будівлю і є працівником міськради, повинна бути або вакцинована, або принести ПЛР-тест. » />

У нас ця програма трохи ширша, тому що у нас вона поширюється і на працівників комунальних підприємств, які не передбачені постановою Кабінету Міністрів, розповів Санжара.

Вакцинуватися працівники міськради мали ще до 15 жовтня. Таке розпорядження підписано мером Борисом Філатовим. З документом було ознайомлено всіх співробітників. Тож невакциновані до будівлі потрапити не змогли. Чому? Просто їм було заблоковано перепустки.

Як повідомив заступник директора КП Міське управління справами ДМР Роман Нечепурук, пропускна система працює понад 3 роки, тобто процес налагоджений і потрапити на роботу невакциновані не зможуть. Адже наперед керівники кожного управління, департаменту чи КП зібрали списки невакцинованих. Їхні карти заблокували. має протипоказання до щеплення або зробив ПЛР-тест його картку одразу активують, зазначив заступник директора КП Міське управління справами ДМР Роман Нечепурук.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі та області розшукується Павло Скородзюб. Також сайт Міськрада писала про те, що на 95 році пішла з життя корифів біофака Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Лідія Григорівна Долгова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *