25.01.2022

Не здала гроші на подарунки: маму попросили не наводити доньку-першокласницю до школи

У Запоріжжі у школі №103 стався конфлікт між мамою дівчинки, яка навчається у першому класі, та рід. Мамі школярки останні радили не приводити дитину на заняття через те, що вона не здала гроші на подарунки, повідомляє Міськрада з посиланням на ГО «Хочу вчитися».

За словами активістів рідного комітету, вони звернулися до мами дівчинки про те, що вона має борги перед «фондом класу». У зв'язку з цим жінці рекомендували не приводити дитину до школи 20 та 24 грудня, оскільки цими днями школярам вручатимуть подарунки до Дня святого Миколая та до Нового року.

Мати дівчинки звернулася до заступника директора школи, але там її запевнили, що та не так все зрозуміла.

Після цього маму дівчат з першого класу почали шантажувати у батьківському комітеті. Відразу була заява про те, що дівчинці заборонять брати мило і туалетний папір. Чому? Відповідь проста — через те, що батьки все це купують за свої гроші, а мама не здає фонди.

У свою чергу мама першокласниці заявила активістам: від неї щомісяця вимагають здавати 100 гривень, які йдуть у «фонд класу», а 1 вересня у школі збирали по 400 гривень на подарунки.

Мама дівчинки стверджує, що їй ніхто не надає звітів про те, як освоюють та використовують зібрані кошти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *