20.01.2022

Немає частини губи і статевого органу, весь погризан тваринами: медики намагаються врятувати 6-річну дитину, яка пережила справжнє пекло

Страшна історія сталася з 6-річним хлопчиком. Дитина пережила справжнє пекло. Над ним знущалися люди і тварини і кілька днів дитина пролежала, вмираючи від отриманих ран.

Про це в Facebook повідомив депутат Черкаської облради, екснардеп Олег Петренко.

В обласній дитячій лікарні після нелюдських катувань і травм медики намагаються врятувати життя хлопчика 2014 народження. Шансів мало. У нього — страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, він кілька днів був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха, сліди від гасіння сигарет на тілі «, — написав депутат.

Хлопчика знайшли у дворі, де проживають люди похилого віку, поблизу Дитячого парку. Сторож парку ще 24 серпня чув дитячі крики. Ймовірно тоді і знущалися над хлопчиком.

24 серпня, в розпал фестивалів і свят, сторож Дитячого парку чув дитячий крик. Лише через кілька днів бабуся, у дворі якої і отримав травми дитина, викликала швидку. Бабка з дідом проблемні для всього кварталу вже багато років. Ще за часів, коли я був народним депутатом, допомагав вирішити питання щодо вилучення у них близько 15 величезних алабаїв, які тероризували сусідів. але ті потому знову знову завели велика кількість собак, але вже меншого розміру. І ось — нова трагедія «, — написав Олег Петренко.

Як розповів» 18000 «директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький, стан хлопчика вкрай важкий:

У хлопчика відірвані вуха, немає нижньої губи , частини статевого органу. Потрібна операція, але не можемо її робити, тому що такий стан не дозволяє. Навіть транспортувати не можна. Все розбалансовано: калій, натрій, білка — нуль. Батьки до дитини не приходили «.

Дитина знаходилася у своїх бабусі і дідусі. Саме тут для дитини влаштували дикий пекло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *