20.01.2022

Немає сил терпіти: жителі Дніпра втомилися від масових крадіжок і хочуть почати патрулювання

У Дніпрі жителі втомилися не спати ночами через почастішання крадіжок і пропонують зібратися для вирішення проблем, а також устроітьдежурства , передає «Міськрада» з посиланням на пост Наталії Савельєвої в фейсбук-групі «Селище Мирний Дніпро».

Шановні жителі Мирного! Ті хто постраждав від грабіжників, ті хто не спить ночами, давайте вийдемо і розповімо про нашу проблему привселюдно! «, — написала Наталя.

Як пише Дмитро Якубов, його вже 2 рази намагалися пограбувати і побили:

Мене 2 рази мало не пограбували 1 раз побили.

У коментарях Наталю підтримали і пропонують влаштувати патрулювання району:

Може дійсно, якось організуватися для патрулювання , невеликими групами, чола по 3, і по району 32 мршт, судячи з географії набігів, лізуть сволота з Кротова, тільки не сильно афішуватися, а то виродки теж можуть в групі перебувати «, — пропонує Едуард Берзин.

на жаль, не тільки Мирний страждає від грабіжників:

Справа все в тому, що в Краснопілля схожа ситуація, тільки поки без видимих ​​втрат !!!! Сплю дуже чуйно, чоловік в ніч на роботі, я з двома дітьми вдома. Почула відкривалася хвіртка, включила всюди світло в будинку … начебто затихло шорканье по двору … на наступний день обговорила з найближчими сусідами, вони теж чули, як відкривалася наша хвіртка (ніхто з домашніх не прийшов) Дійшла моя інформація до магазину (в 5метров від нашого будинку) Спрацювала сигналізація …. природно злякало їх …. зараз сарафанне радіо розносить на найближчі вулиці …. Попереджений, озброєний! «, — написала Яна Гончаренко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *