24.05.2022

Нікого не здав і загинув Героєм: у Пологах оккупанти вбили партизана Романа Семененка

У Пологах Запорізької області рашисти закатували та вбили патріота України. Цей місто із 2 березня знаходиться в окупації. Про партизана Романа Семененка, який не скорився, на руках виносивши дітей з окупованої зони, щоб їх спасли, не здавши земляків та брата, розповісти міськрада зі посиланням на посаду Івана Мінченка у Facebook.

4 травня російські нелюди пострілом у спину обірвали життя Романа Семененка, 1975 року народження. До цього орки два дні катували чоловіка, вимагаючи в нього розкрити інформацію про схов зброї та місцезнаходження побратимів — українських патріотів, які ведуть боротьбу з рашистами у Запорізькій області.

Роман народився та вчився у Пологах. Коли була можливість виїхати з окупованої путіноїдами території міста, не погодився — вирішивши доглядати маму та допомагати Руху опір на місці. Він був ефективним партизаном, надана інформація допомагала українським військовим злидати російських зайд.

На днях о 6:30 ранку Романа викрали – за одним українським патріотом прихали на бронетехніці близько 20 окупантів. Два дні рашисти катували чоловіка, вимагали розкрити місця зберігання зброї та інформацію про його старшого брата – керівника Пологівського Нацкорпусу.

Брата не здав. А окупантів привів до місця, де сам ховав зброю, швидко дістав пістолем Макарова та почав стріляти рашистів. Загинув від кулі, випущеної в спину.

На прощання російські нелюди пустили лише маму. У Романа залишилися дружина та донька.

Роман Семененко загинув Героєм. Вічна пам'ять. Слава Герою.

Вічна пам'ять ГЕРОЮ… Низько вклоняємось Романові…Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо…

Нагадаємо, раніше ми писали Під Запоріжжям оккупанти зазнали величезних втрат За даними розвідки, 8-го та 9-го травня готуються провокації орків, — важливе звернення Вілкула

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *