29.05.2022

Ночувала невідомо де: на Дніпропетровщині знайшли безвісти зниклу жінку з втратою пам'яті

У Дніпрі та області майже дві доби не припинялися пошуки безвісти зниклої Гладкової Інни Іванівни. 86-річна жінка пішла з дому у невідомому напрямку та безслідно зникла. Рідні повідомили про те, що Галина Іванівна себе може не назвати, страждає на втрату пам'яті, досить сором'язлива і може не звернутися за допомогою. Була легко одягнена, мала при собі кнопковий телефон. Сьогодні, 25 листопада, стало відомо, що жінка знайшлась. Її знайшли патрульні за 15 кілометрів від будинку, повідомляє Міськрада з посиланням на власні джерела.

До нас інформація надійшла вчора, але у вівторок вона вже десь подорожувала, була за містом за 15 км. від Кривого Рогу. Жінці люди підказали, як повернутися до міста, і знайшли вже в місті, за мірками Кривого Рогу недалеко від дому.

Якби вона не повернулася до міста, все могло б закінчитися значно гірше. Люди на станції помітили, що з жінкою щось не так і допомогли зорієнтуватися куди йти.

Жінка десь ночувала. Сумно те, що не всі готові допомагати, елементарно розмістити посаду у групі про транспорт чи перевірити білінг, — прокоментувала волонтерка Тетяна, яка займалася пошуками Галини Гладкової.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі та області розшукується Олександр Плахотний. Пошуки не припиняються другий тиждень

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *