22.01.2022

Нова фішка від соціальної мережі Facebook

Соціальні мережі в черговий раз зазнають змін. Цього разу Facebook зібрався блокувати тих, хто розміщує в групах повідомлення про покупку або продаж котиків і собачок.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на пост в групі Типовий Тополь — Шевченківський район.

Розміщення в групах «Котиков, собачок, продаж, покупка» у них розцінюється як блокування тих, хто розміщує, і мінус в скарбничку групи йде як порушення. Тому вношу в правило групи:
«Собачки, котики, пошук, пропажа» — в минулому. Розміщуватися не будуть. Тому тримайте своїх вихованців на повідку, а за котами і пернатими друзями стежте «, — йдеться в повідомленні.

Люди не зовсім згодні з таким станом справ:

Пости про зникнення і знахідку домашніх тварин вважаю одними з найбільш корисних, на відміну від порожнього і дурного балаканини вони дають шанс і допомагають як людям так і їх вихованцям. Вперше чую, що Ф.Б. вважає це порушенням, є цілі групи і ні хто їх не банить. А ось продаж і збір коштів можуть бути маніпулятивними і не варті уваги «, — пише Костянтин Анатолійович.

А причину називають вигаданої:

Вигадана причина, щоб не пропускати пости з тваринами.
А реально, тварини губляться, кого-то викидають, і маса тих, кому потрібна допомога … і публікації в групах можуть врятувати життя. Мабуть хтось недолюблює Тварин-особисто у мене таке враження «, — коментує Аліна Фадєєва.

Відзначають також, що правилами ФБ вже кілька років заборонено продавати тварин через соцмережі. Але шукати потеряшек або пристроювати котиків і собачок ФБ не забороняє.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *