25.01.2022

Обговорювали Мануйловський проспект: що зміниться у Дніпрі

У Дніпрі закінчився Всеукраїнський архітектурний форум Міста України 2021, який розпочався 7 грудня. Учасники заходу відвідали лекції, виставку архітектурних проектів, професійний воркшоп VORONTSOVKA_2.0_ ДНІПРО та розробляли концепції розвитку та реновації території вздовж Мануйлівського проспекту, повідомляє Міськрада.

Над проектами працювали 4 професійні команди, ми отримали від них досить професійні роботи. Деякі презентації були дуже детальними, втім, відповіді на головне питання – як бути з цією територією, на мій погляд, на заході не прозвучало, – розповів голова Дніпропетровської обласної організації Національна спілка архітекторів України Михайло Аліпов.

Майбутнє Мануйловського проспекту продовжать обмірковувати на майбутніх воркшопах, а також можливі публічні обговорення, поділився головний архітектор Дніпра Дмитро Волик: Ми отримали справді цікаві та оригінальні ідеї, учасники описали варіанти забудови, можливі принципи містобудування, які можна застосувати. Форум був справді продуктивним. Втім, остаточного рішення щодо концепції розвитку території вздовж Мануйлівського проспекту ще немає.

На форум приїхали архітектори з Харкова, Вінниці, Луцька, Києва, Львова, Тернополя та Дніпра. Усі учасники отримали сертифікати та призи. Через карантинні обмеження глядачі стежили за програмою фестивалю онлайн на офіційній сторінці заходу у Facebook, трансляції можна переглянути у будь-який час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *