20.05.2022

Обіцяно винагороду $50 000 за голову Чичеріної, яка зняла український прапор із мерії Енергодару

Російські окупанти продовжують демонструвати свої злочини проти незалежної України. Так, у мережі з'явилося відео, на якому російська співачка Юлія Чичеріна знімає український прапор над мерією Енергодару. Відомо, що Чичеріна виступила в Енергодарі перед російськими окупантами, які вторглися до України. У пості також зазначається, що Чичеріна «не бажала виступати під прапором країни, пов'язаної з військовими злочинами та ініціювала проти неї кримінальне переслідування».

Виходка шанувальниці путіна викликала бурхливу реакцію в соцмережах. Їй бажають довгих подорожей у пекло, спільного концерту з Кобзоном, «злитися з українським піском» та інших благ.

Нагадаємо, Енергодар перебуває в окупації військ Росії. Але це не зламало мешканців міста. Тисячі жителів Енергодару виходять на акції протесту з українськими прапорами, щоб відкрито та сміливо висловити свій опір загарбника, вкотре сказати, що «Енергодар – це Україна!».

За голову Чичеріної, яка зняла український прапор з мерії Енергодара, у США обіцяють 50 тисяч доларів. в Україні. .

Українські патріоти в США готові заплатити винагороду за голову путінської пропагандистки. Голову Чичеріної оцінили у 50 тисяч доларів. Про це повідомив журналіст Сергій Іванов.

Мій каліфорнійський друг Зак пропонує $50000 за голову Чичеріної. Це без жартів. Не знаю, навіщо вона йому, та він попросив озвучити. Нормальні гроші, щоб ніхто ніколи не чув її бридкого вереску, написав Іванов у Twitter.

Нагадаємо, Юлія Чичеріна внесена до бази Миротворця, проти неї в Україні порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, раніше ми писали Російський солдат вирішив залишитися живим і здав танк за винагороду Це кат Маріуполя: названо ім'я генерала рф, який знищує місто

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *