25.01.2022

Одіозний олігарх із Дніпра Краснов співпрацює із сепаратистом Царьовим, – політолог

Пристрасті навколо одіозного олігарха з Дніпра Загіда Краснова, як і раніше. Чого тільки варті торгівля з країною-агресором, вільні подорожі в РФ і партнерство з ідеологом так званої Новоросії — Красновим, повідомляє Міськрада з посиланням на Стопкор. одним із тих, хто допомагає фінансувати сепаратистів на Сході України. Хто наглядає за українським бізнесом одіозного втікача Олега Царьова? Але яким був шлях Краснова до вітчизняного політикуму?

Загід Краснов депутат Дніпровської міськради та бізнесмен родом із російського Дагестану. Він — впливовий підприємець, який багато років займається виробництвом залізничної продукції. Крім того, він має готельно-ресторанний бізнес, енергетика тощо. Щоправда, багато хто в Дніпрі знає Краснова, як політика ось уже понад 20 років.

Нагадаємо, однією з перших посад при владі, яку мав Краснов, — це була посада консультанта комітету боротьби з корупцією та організованою злочинністю при адміністрації Президента Кучми. У 90-ті, за даними багатьох джерел, Загід імовірно сам був членом ОЗУ. Але вже зовсім скоро сам перетворився на борця з організованою злочинністю на Банковій.

Назад у лихі 90-ті: ОЗУ і рекет

За словами Галенка, на той час для організованого злочинного угруповання не було нічого іншого, крім як займатися рэкетом.

Це був справжнісінький, реальний, силовий рекет. Спочатку вони створювали проблеми для підприємців, а потім охороняли їх.Щоправда, Краснов стверджує – був комерсантом, а не рекетиром. Але тоді виникає питання: навіщо йому було змінювати персональні дані після 90-х?

Адже, як пише «Стопкор», до 2001 року, тобто до початку політкар'єри, Краснов Загід Геннадійович був Габібулаєвим Загідіном Габібулаєвічем. /p>

Я нічим не змінився з того часу досі. Зараз теж, якщо хтось хоче в мене щось забрати, хай спробує. Я зараз так само, як і тоді, готовий відстоювати свої інтереси, інтереси моїх друзів. Нічого в мені не змінилося, заявляє Краснов.

Загід Краснов політичний хамелеон?

Політик працював за Кучми, керував штабом Ющенка, а після обрання президентом навіть став заступником губернатора Дніпропетровської області. Однак незабаром Загід перейшов до табору синіх і до Революції Гідності відкрито співпрацював з регіоналами та проросійськими політиками. p>

З 2006 року Загід Краснов зайшов до Дніпропетровської міської ради, і з того часу почалася принаймні відкрита співпраця Краснова та Царьова. Партія регіонів фактично сформувала найбільшу фракцію і створила коаліцію з досить-таки невеликою партією Громада. >Отже, йдеться про давню та тісну співпрацю Краснова з ексдепутатом ВР Олегом Царьовим. Нагадаємо, саме Царьов 2014 заявив про необхідність створення Л/ДНР, а також про плани приєднання частини України до так званої Новоросії. ://www.youtube.com/embed/XCwaOCtjue0″ width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Нагадаємо , Раніше ми писали про те, що депутату з Дніпра поставили «двійку» за роботу. Ми також писали: депутати йдуть один за одним: «Громсіла» Краснова розвалюється на очах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *