29.05.2022

Офіційно: Будинок для людей похилого віку, де загинули 5 жінок, був нелегальним

У Дніпрі сьогодні, 16 листопада, на вулиці Русанівській, 18 сталася пожежа. Тут знаходився нелегальний приватний будинок для людей похилого віку. Внаслідок пожежі загинули 5 жінок. Їм було від 75 до 85 років. Офіційний коментар з приводу трагедії дав заступник міського голови Едуард Подлубний, повідомляє Міськрада.

За його словами, цей будинок для людей похилого віку — приватна контора, яка не проходила ні за якими документами, ні за якими параметрами. Про нього не знали ні у міськраді, ні у ДніпроОДА. Наразі правоохоронці та органи прокуратури з'ясовують усі подробиці трагедії, щоб знайти винних і покарати.

Едуард Подлубний також запевнив, що цієї ночі літні люди з цього будинку для людей похилого віку не ночуватимуть там, де сталася пожежа.

Зараз наші фахівці зідзвонюються з родичами цих людей. Ми робимо все, щоб їх забрали у сім'ї. А тих, кого не зможуть забрати, запевняю, ми людей все одно в тій будівлі не залишимо і знайдемо місце, де вони зможуть отримати ночівлю, притулок та затишок, прокоментував Едуард Подлубний.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про спецгодинник у транспорті Дніпра. Чи діти з учнівським платитимуть за проїзд.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *