14.06.2021

Оголосили прийом заявок жіночих стартапів на Women’s Pitch Day

В Україні оголосили прийом заявок на участь у Women’s Pitch Day, який відбудеться 11 червня 2021 р.

Про це ШоТам повідомили у Центрі Розвитку КСВ.

Зазначається, що жіноче підприємництво в ІТ-сфері набирає обертів з кожним роком.

Boston Consulting Group наголошують, що жіночі стартапи стають вдвічі більш успішними, ніж стартапи із засновниками чоловіками.

Проте досі можливості жінок та чоловіків в розвитку стартапів не є рівними.

Дослідження Women Who Tech 2020 року показало, що глобально інвестори ретельніше перевіряють жіночі стартапи, а 50% жінок-засновниць вважають, що вони зібрали б більше фінансування, якби були чоловіками. 

Мета заходу

Метою Women’s Pitch Day в Україні  є допомога жінкам та дівчатам у просуванні власних стартапів та створення умов рівності й недискримінації для цього процесу. 

Як взяти участь?

В проєкті можуть взяти участь дівчата та жінки від 18 років, які мають круті ідеї власної справи, є власницями вже працюючого технологічного бізнесу або одними із засновниць технологічних стартапів (але у команді працюють і дівчата, і хлопці).

Для участі необхідно заповнити форму з вказанням мотивації, дочекатись результатів відбору та з 1 по 10 червня пройти підготовку до пітчингу.

І потім 11 червня 2021 року долучитись до Women’s Pitch Day та виграти круті можливості.

Реєстрація дійсна до 31.05 (включно) за посиланням.  

Також всі учасниці увійдуть до спільноти жінок-засновниць жіночих стартапів та пройдуть інтенсивне навчання від організаторів проєкту. За час навчання вони прокачають свої навички самопрезентації, дізнаються як виявити болі клієнта та створити продукт, на який буде попит, навчаться створювати “ідеальний” пітч для інвесторів та отримають коментарі від експертів/-ок щодо реалізації проєктів. 

Хто організатор?

Організовують захід Центр Розвитку КСВ (ініціатива Дівчата STEM) та платформа з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator.

Генеральний партнер — UKRSIBBANK BNP Paribas. Партнери проєкту — компанії CISCO, WebEx, Lenovo. Національний партнер – Міністерство цифрової трансформації України.

Команда-переможниця проєкту отримає грант у розмірі 30 000 грн на розвиток ідеї та проєкту. Всі учасниці отримають контакти та шанс представити свої ідеї та проєкти інвесторам, які підтримують жіночі стартапи.

Нагадаємо, в Україні створили веб-платформу для розвитку жінок за сприяння USAID.

Головне фото: ukr.media.

8ПоширеньПоширитиТвіттнутиПідтримати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *