24.05.2022

Окупанти ведуть обстріли територій у районі Заградівки, Зеленодольська, Князівки, Трудолюбівки, Тополіного, Добрянки, Великої Костромки — Вилкул

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкула провів брифінг 5 травня, передає Міськрада.

торкнулися новини Криворіжжя з найрізноманітніших областей.

Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому районі стабільна та повністю контролюється ЗСУ та Військовою адміністрацією. Вся інфраструктура працює в плановому режимі.

Орки продовжували обстріл мирних територій у районі Заградівки, Зеленодольська, Князівки, Трудолюбівки, Тополіного, Добрянки, Великої Костромки та інших населених пунктів.
Нашими військовими був збитий ворожий летальний апарат Орлан.

Наші співвітчизники продовжують вириватися з прифронтових та окупованих територій, не бажаючи жити в так званому російському світі. За словами очевидців, він насправді виявився пеклом тотального терору. Сьогодні до Кривого Рогу приїхало ще 617 біженців.

Продовжується велика робота щодо посилення оборони та допомога у забезпеченні наших військових частин. Сьогодні провів виїзну робочу нараду на одному із виробництв. Вже виготовили та направили різним частинам понад 10 000 бронежилетів, понад 3500 берців та тактичних кросівок, понад 2000 комплектів форми. Доправили ще одну партію сучасних касок 1000 одиниць. Хоча це і не функція міської Військової адміністрації, але робота з допомоги у забезпеченні військових вестиметься до нашої Перемоги.

За підсумками обласного конкурсу Вчитель року-2022 двоє криворізьких освітян боротимуться за звання найкращих в Україні. 18 юних криворіжців стали призерами Олімпіади Геніїв на національному етапі конкурсу. А учениця Криворізької школи №107 Софія Вознюк здобула Золоту нагороду та путівку на конкурс у США.

Нагадаємо, окупанти продовжують обстрілювати Криворізький район.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *