25.05.2022

Паліїв листя шукає навіть квадрокоптер: інспекція з питань благоустрою продовжує перевірки

Дніпровська інспекція з благоустрою продовжує осінні рейди-роз'яснення. Шукають тих, хто у дворах приватних будинків спалює листя, траву або сміття на околицях. До того ж для пошуку порушників задіють навіть квадрокоптер. Він піднімається над землею більш ніж на півкілометра, радіус охоплення — 500 метрів.

Кожен день чотири бригади інспекції виїжджають на рейди. Найбільше палять навесні і восени. Нагадаю, що спалювання листя і сміття є адміністративним правопорушенням і підпадає під 152 статтю Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф — від 340 до 1360 грн).

Спочатку інспектори проводять роз'яснювальну роботу, а вже потім виписують протокол про порушення , — розповів головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм Дніпровського міської ради Дмитро Гомілко.

Горіло в одному з дворів на Передовий. До інспектору власник будинку не вийшов.

Ми зняли на відео, як горить багаття, і виписуємо запрошення, щоб порушник прийшов з поясненнями до інспекції з благоустрою. Якщо не буде реакції від власника будинку, будемо шукати його за реєстрами і далі по пошті відправимо протокол, — прокоментував інспектор.

В цьому році паліям вже виписали 48 протоколів і винесли 55 попереджень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *