20.01.2022

Патріотична гра «Котигорошко» та флешмоб з 50-метровим прапором: як дніпряни святкували День Незалежності (ФОТО)

Флешмоб Дніпро місто патріотів і міська дитячо-патріотична гра Котигорошко пройшли на оглядовому майданчику парку Шевченка в День Незалежності України. Майже півтисячі людей взяли участь в розгортанні 50-метрового прапора України. Ініціювали акцію вихованці позашкільного навчального закладу Штурм.

Про це повідомляє «Міськрада».

Ми десять років поспіль проводимо такий захід Дніпро місто патріотів, і сьогодні ми запросили всіх бажаючих пройтися по оглядовому майданчику з нашим символом незалежності прапором, розповіла директор комунального позашкільного навчального закладу Дитячо-юнацький центр Штурм Дніпровського міської ради Ірина Герліванова.

Тримала прапор Дніпрянка Наталія Знайченко:

Ми прийшли сюди з донькою. Вважаю, з дитинства треба розповідати, а головне показувати, що є національні символи і їх треба поважати.

Традиційно провели в парку і патріотичну гру Котигорошко. На цей раз взяли участь у грі команди з 8 позашкільних навчальних закладів.

16 команд будуть проходити 17 локацій тут і на Монастирському острові, зазначила директор КЗВО Дитячо-молодіжний центр Лідер Дніпровського міської ради Ірина Власенко.

Котигорошко це одна з традиційних патріотичних ігор для дітей , і сьогодні ми акцентуємо увагу саме на традиційних українських святах, кожна локація це окремий наше свято. Переможці отримають книгу Мальована історія України братів Капранових. А до 30-річчя незалежності я хочу побажати не втрачати віри в себе і в свій народ, прагнути до перемоги, зазначила директор департаменту молодіжної політики і національно-патріотичного виховання Дніпровського міської ради Дар'я Біла.

Серед тих, хто прийшов на святкування , Дніпрянка Віра Іванівна. Вона побажала країні світу і розвитку: Щорічно повторюю ці слова і вірю, що це буде.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *