25.05.2022

Переодягнутися, поїсти та відпочити: у Дніпрі запрацює пункт обігріву (АДРЕСА)

Можливість зігрітися, відпочити і переодягнутися. У Дніпрі з 1 грудня відчинить двері пункт обігріву у міському центрі соціальної допомоги (відділення надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів) на вул. Лоцманській, 22-А. Розрахований він на 9 осіб, повідомляє Міськрада.

Тут можна випити чаю з печивом, з'їсти страви швидкого приготування, можна прийняти душ (він окремий для чоловіків та для жінок), а для людей, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах, є чистий теплий одяг та взуття. Перебувати в пункті можна 2-3 години, але, якщо людині нема куди йти, можна залишитися і на одну ніч. Все безкоштовно, розповів директор міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко.

При вході у людини фельдшер перевіряє температуру. Якщо відвідувач хворий, викликають швидку.

Тут у нас окремий вхід у пункт, є санітайзер, рукавички тощо, додав директор центру.

Крім того, у міському центрі соціальної допомоги надаються послуги соціального таксі, є відділення професійної реабілітації та соціально-побутової адаптації людей з інвалідністю. Працюватиме пункт обігріву до березня. Звернутись до центру можна за телефоном: (073) 785 64 61 або за адресою вул. Лоцманська, 22-А.

Нагадаємо, раніше ми писали У Дніпрі знайшли мертвим безвісти зниклого 20-річного хлопця

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *