22.01.2022

Перехожі відтягували пітбуля і били палицями: в Дніпрі собака покусала жінку і її пуделя

У Дніпрі на 12-му кварталі стався кричущий випадок. В одному з дворів по вулиці Козака Мамая пітбуль напав на жінку, яка вигулювала собаку. Пес настільки сильно вчепився в неї і її пуделя, що перехожим, які побачили, що відбувається, довелося рятувати їх, відбиваючись палицями зі сміттєвого бака. Про це повідомляє Міськрада з посиланням на пост Інни Раджаповой.

Зараз Інна після нападу собаки знаходиться в 16-й лікарні у відділенні травматології. Жінка, яка постраждала від зубів пітбуля, просить повідомити, можливо, хтось знає господаря тварини. Для Інни дуже важлива ця інформація, можливо собака була хвора на сказ.

Сьогодні о 7 ранку на вулиці Козака Мамая в районі 4-го будинку на мене напала собака, схожа на пітбуля. Забарвлення коричневий з білим. Я свого пуделя встигла підняти на руки. Пітбуль покусав мене за обидві кисті рук і мою собаку за лапи і за хвіст.

Перехожі відтягували цю собаку і били палицями з мусорки. Господарів собаки я не побачила. Як ми вирвалися, я не знаю. Будинки викликала швидку, перебуваю в 16 лікарні в травмпункті. Допоможіть знайти господаря пітбуля !!!

За собакою потрібно стежити 10 днів, щоб переконатися, що він не заражений вірусом сказу, — написала в повідомленні Інна Раджапова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *