25.01.2022

Перше оновлення за 20 років: на вулиці Лазаряна у Дніпрі відремонтували тротуар

Закінчився капітальний ремонт тротуару по вулиці Лазаряна у Дніпрі. Комунальники замінили асфальт, оновили бордюрний камінь і встановили тактильну плитку для людей з вадами зору. Роботи закінчилися минулого року, вони тривали кілька тижнів. Площа ремонту склала 2500 квадратних метрів, повідомляє «Міська рада».

Як розповів начальник інспекції з благоустрою ДМР Руслан Мороз, у 2021 році у місті було зроблено понад 20 тисяч квадратних метрів тротуарів: на проспекті Дмитра Яворницького, на вулиці Міхновського та інших локаціях. Тротуари відновили за рахунок комунальних підприємств вони беруть гроші за оренду території тимчасовими спорудами (гаражі, МАФи, навіси тощо).

На цій ділянці досить швидкий рух пішоходів, багато студентів, адже поруч університет, відновлювальні роботи тут не проводилися близько 20 років, відзначив Руслан Мороз. інспекція з благоустрою та підпорядковані їй комунальні підприємства планують продовжити відновлювати тротуари як у центрі, так і у віддалених районах міста, а кількість робіт хочуть збільшити.

Локації для ремонтів обирають з урахуванням звернень мешканців. Якщо городяни скаржаться на невідповідну якість тротуару на певній локації, проводиться аналіз цих звернень, якщо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *