22.01.2022

Перше золото: Філатов привітав уродженця Дніпра Артема долгопятов, який приніс перемогу Ізраїлю

Уродженець Дніпра після репатріації в 2009 році приніс Ізраїлю багато спортивних перемог. А зараз порадував першим для Ізраїлю золотом в спортивній гімнастиці, повідомляє «Міськрада» з посиланням на пост мера Дніпра Бориса Філатова.

Від імені всього рідного міста, вітаю Артема долгопятов, який приніс команді Ізраїлю золоту медаль зі спортивної гімнастики!
Хто не знає, хочу повідомити, що Артем народився в Дніпрі в 1997 році і почав займатися гімнастикою теж у нас.
Після репатріації в 2009 році приніс Ізраїлю багато спортивних перемог.

Наш багатонаціональний, талановитий і дружний Місто пишається досягненнями всіх своїх земляків!
Так тримати! «, — написав Борис Філатов.


Уряд Ізраїлю перервало засідання для оплесків Артему.

Артем Долгопят став олімпійським чемпіоном у вільних вправах. Його результат 14.933 бала. Срібну медаль завоював іспанець Райдерлі Сапата, бронзову китаєць Сяо Рутенг.

Раніше ізраїльтяни вигравали олімпійські медалі в дзюдо, вітрильному спорті, тхеквондо (на цій олімпіаді) і веслування на байдарках і каное.

Артем Долгопят народився 16 червня 1997 року на Дніпропетровську (Україна). Займається спортивною гімнастикою з 2003 року. Тренувався в Дніпропетровську і Славутичі. Після репатріації живе в Рішон ле-Ціон. У квітні 2015 року вперше взяв участь в чемпіонаті Європи. Був учасником чемпіонату Європи в травні 2016- го. У квітні 2017 го зайняв четверте місце на чемпіонаті Європи. Дворазовий чемпіон Маккабіади 2017 року. У жовтні 2017 го завоював срібну медаль чемпіонату світу. У 2018-му знову отримав «срібло» європейського чемпіонату. У 2019 м був срібним медалістом чемпіонату Європи та чемпіонату світу. У 2020-му став чемпіоном Європи. У 2021 році він став переможцем етапу Кубка світу в Досі. В 2021-му завоював своє перше «золото» Олімпійських ігор.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *