29.05.2022

Перший ремонт за 50 років: у Дніпрі у школі №26 капітально відремонтували спортзал (ФОТО)

У Дніпрі в ЗОШ № 26 на вулиці Каруни, 129 капітально відремонтували спортивний Підсилили опорні конструкції, пофарбували стіни, зробили підлогу, стелю, замінили систему вентиляції та опалення, встановили нові баскетбольні щитки, також оновили освітлення та роздягальні (з'явилися нові шафки), повідомляє Міськрада.

Роботи розпочалися у лютому цього року закінчилися в серпні. Це перший капітальний ремонт спортзалу з моменту відкриття школи 1958 року. У ЗОШ № 26 навчається 563 учні. Протягом тижня у кожного класу 3 уроки фізкультури. , рухливі, деякі гіперактивні Нам був дуже потрібен саме такий спортзал у нашому закладі сучасний та комфортний. Діти задоволені результатом, їм дуже сподобався оновлений зал. Радію, що наші учні отримали сучасні можливості для фізичного розвитку, розповіла заступник директора КЗО ЗОШ № 26 Олена Маковійчук. >

За 2021 рік у школах Дніпра оновили 10 спортзалів. Для кожного закладу розроблявся індивідуальний дизайн-проект з урахуванням особливостей приміщення, наголосив в. о. начальника відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики ДМР Олександр Аджімян: , де це було можливо, крім спортзалу та роздягальні, ми облаштовували душові кімнати та туалети. На сьогоднішній день ми маємо узгоджений з батьківською та педагогічною радами трирічний план з проведення капітальних ремонтів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *