20.05.2022

Перший в Україні та Європі: у Дніпрі презентували автомобіль для виїзної біостерилізації бездомних собак (ФОТО)

У Дніпрі презентували новий автомобіль для виїзної біостерилізації бездомних собак та домашніх тварин, які проживають у домашніх тваринах. Це перший подібний автомобіль із такою комплектацією на території України та Європи, повідомляє Міськрада.

Всередині авто є все необхідне для якісної та безпечної стерилізації тварин: генератор для автономної роботи на виїзді, медичні препарати, клітини для транспортування тварин (при необхідності), обладнання: операційний стіл, інструментальний столик, повітряний стерилізатор, кисневий концентратор, електрохірургічний коагулятор, пульсоксиметр, ветеринарний портативний безмасляний відсмоктувач.Стерилізаційний центр на колесах був створений за індивідуальним замовленням КП Зооконтроль, все ветеринарне обладнання німецького та італійського виробництва найвищої якості. >

Як повідомив заступник мера Дніпра Михайло Лисенко, за офіційними даними за два роки у Дніпрі вдалося скоротити кількість безпритульних собак на 60%. Ми дотримуємося гуманних методів: кількість безпритульних собак скорочується природним способом завдяки стерилізації.

Проте найбільшою проблемою залишається приватний сектор, де тварини безконтрольно розмножуються. Цей стерилізаційний центр «на колесах» дозволить у найближчі кілька років скоротити кількість безхатченків на вулицях нашого міста до 80%. Стерилізацію на виїзді робитимуть малоінвазивним лапороскопічним методом, тому тварину одразу можна буде відпускати. >У стерилізаційному центрі на колесах тваринам надаватимуть повний комплекс послуг: стерилізація, чіпування, реєстрація тварини (якщо має господар), також робитимуть щеплення від сказу.

Михайло Лисенко розповів про те, що зараз розробимо механізм співробітництва з керівниками районів та квартальними. Автомобіль виїжджатиме за окремо створеним графіком.

Він не буде працювати як швидка допомога за одним викликом. В одному мікрорайоні збирається певна кількість заявок ветеринари Зооконтролю виїжджатимуть на місце.

Планується, що за день в автомобілі можна буде стерилізувати близько 20 собак. Ця послуга буде абсолютно безкоштовною для жителів Дніпра, — резюмував заступник мера. content/uploads/2022/02/9028a02f8cc154b58f94841963301c66.jpg» />

Стерилізаційний центр «на колесах» розпочне свою роботу в середині лютого. До цього у міській раді Дніпра анонсують механізм подачі заявок для стерилізації собак.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі почали добудовувати з'їзди з Кайдацького мосту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *