20.01.2022

Підготовка до 1 вересня: де в Дніпрі оновлюють навчальні заклади і будівлі внешколья

Проведення інструктажів водіїв електротранспорту, а також сучасні ремонти закладів освіти та внешколья: як в Дніпрі готуються до навчального року, повідомляє міськрада.

В Дніпрі триває підготовка закладів освіти до початку навчального року. У школах проводять різні види ремонтних робіт, частина з яких завершена, а решта в процесі. Всього в цьому році за рахунок міського бюджету різні поновлення проведуть в 78 школах, з них в 26 ремонт їдальні та вбиралень.

При проведенні ремонту в їдальнях замінюємо інженерні мережі. Оновлюємо стелі, стіни, підлогу, рукомийники, меблі. Все з якісних, сучасних матеріалів, в яскравих кольорах, оскільки для дітей.

Всього за останні три роки різні види масштабних ремонтів проведено в близько 60 навчальних закладах. Звичайно, і в подальшому будемо продовжувати оновлення, щоб освітній процес для дітей Дніпра був в комфортних умовах, підкреслив під час виїзної прес-конференції в. о. начальника відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровського міської ради Олександр Аджімян.

У школі № 97 якраз йде ремонт їдальні та туалетів. До 1 вересня всі закінчать.

Нашому закладу вже 41 рік. Тому різні ремонти були актуальні. Зараз закінчуються роботи в їдальні і всіх 23-х вбиралень. До цього процесу підійшли комплексно, тобто спочатку замінили різні мережі, комунікації, а потім почали оздоблювальні роботи.

Школа у нас велика 1,5 тис. Учнів, більшість з яких, звичайно, харчується в їдальні. Тому вони будуть приємно здивовані, коли побачать її повністю відремонтованої. Всього ж за останні роки місто дуже допоміг нам в різних оновленнях: зробили новий фасад, відремонтували покрівлю, упорядкували прилеглу територію, облаштували майданчик тощо. Така увага цінне! зазначив директор школи № 97 Володимир Гречин.

У той же час до нового навчального року готують не тільки навчальні заклади, а й внешколье. Наприклад, в підрозділі Штурм-Крокус дитячо-юнацького центру Штурм (вул. Гладкова, теж проводять ремонти в будівлі. Обновляють зали, кабінети, роздягальні (з заміною комунікацій, в тому числі і вентиляційної системи).

Це підрозділ приєднали до центру в результаті оптимізації закладів позашкільної роботи. Будівля тут в робочому стані, але приміщення були вже старенькими.

Тому їх треба було поновити. Попередньо замінили комунікації, мережі, зробили іншу логістику всередині для зручності дітей і далі вже почали оздоблювальні роботи в кабінетах, залах.

Крім того, за підтримки міської ради також відновлюємо зовнішнє освітлення на території, упорядковуємо зелені насадження, розповіла директор комунального позашкільного навчального закладу Дитячо-юнацький центр Штурм Дніпровського міської ради, заслужена працівниця освіти України Ірина Герліванова.

Між тим серед водіїв електротранспорту проводять інструктажі з безпеки дорожнього руху в рамках всеукраїнського місячника Увага! Діти на дорозі!.

Щорічно Дніпровський електротранспорт приєднується до всеукраїнського місячника з безпеки дорожнього руху, щоб в черговий раз перед новим навчальним роком нагадати водіям трамваїв і тролейбусів бути уважними і стежити, як діти переходять дорогу.

В місті 14 трамвайних і 21 тролейбусний маршрут, уздовж кожного розташовані різні навчальні заклади, і частина учнів добираються до шкіл саме на електротранспорті.

Тому безпеку руху, перевезення дітей дуже важливі. Особливу увагу водіїв звертаємо на те, що діти, особливо молодших класів, через невеликого зросту можуть потрапити в так звану мертву зону. Тому, вирушаючи від зупинки, слід уважно дивитися в дзеркала, щоб діти були на безпечній відстані, сказав заступник директора по експлуатації та перевезень КП Дніпровський електротранспорт Володимир СУСЛЕНКО.

Зі свого боку заступниця начальника депо № 3 з безпеки руху КП Дніпровський електротранспорт Євгена Гаупт додала:

з 1 вересня з поверненням школярів, студентів на навчання в місті пожвавлюється дорожній рух. Тому серед водіїв трамваїв і тролейбусів проводимо інструктажі, щоб в черговий раз нагадати про пильність і уважності.

На спеціальному мультимедійному проекторі розглядаємо кожен маршрут, уздовж яких є навчальні заклади. Дивимося, де розміщені зупинки, пішохідні переходи і акцентуємо на безпеки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *