25.01.2022

«Пішла з земного життя наша Мама»: на Дніпропетровщині померла вчителька, яку знало все місто

У місті Жовті Води Дніпропетровської області у віці 88 років померла відома місцева жителька Зінаїда Моска. Це велика втрата та величезне горе для багатьох мешканців різних поколінь повідомляє Міськрада з посиланням на ФБ сторінку ЖВ – на пульсі. Жовтоводці тепло згадують про Зінаїду Григорівну, кажуть вона була чудовою людиною, другом, наставником, порадником, прекрасним Вчителем, справжньою Мамою. ветеран гімназії, вчителька хімії, класна керівниця трьох випусків гімназистів Москалюк Зінаїда Григорівна.
Мати точніше цього слова не скажеш. Їй можна було розповісти найпотаємніше, на неї не ображалися, коли «пропісочувала», бо знали, що винні, і знали, що їй ваші проблеми не байдужі.
Зінаїда Григорівна завжди йшла в ногу з життям, працювала творчо та цікаво, займалася самою науково-дослідною роботою та здійснювала керівництво роботами учнів.
Двері її квартири завжди були відчинені для друзів, колег та колишніх учнів.
Чи не до останніх днів життя Зінаїда Григорівна була активною та популярною блогеркою на Фейсбуці. Публікувала цікаві пости, ніколи не забувала привітати зі святами всіх знайомих.
У свої 88 все пам'ятала, бо була інтелектуальною особистістю. і Людина.
Царство Вам небесне, дорога Зіна Григорівна.
Земля Вам пухом і вічна пам'ять!
Прощання відбудеться з Храму Святої Трійці, бульвар Свободи, 20
27.11.2021 об 11.00 , — написано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що знайшли безвісти зниклого чоловіка, якого розшукували в Дніпрі та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *