25.01.2022

Пішов у вічність знавець нетрадиційної та традиційної медицини з Дніпра

Учора, 7 грудня, на 82-му році життя перестало битися серце Абрамова Віктора Васильовича, академік -медика.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на сторінку в Facebook Дніпровського державного медичного університету.

Як написали колеги Віктора Васильовича, він був талановитим спеціалістом в галузі спортивної медицини та фізичної реабілітації, академік академії наук вищої школи, спортивної медицини та валеології Дніпровського державного медичного університету.

Професійний шлях В. В. Абрамов пройшов від асистента до доцента, професора, завідувача кафедри, проректора з навчальної роботи та міжнародних зв'язків ДДМА. Завдяки його діяльності, протягом 10 років на посаді проректора було встановлено ділові та наукові відносини із закордонними вченими та міжнародними організаціями понад 30 держав світу, включаючи Китай, Малайзію, Йорданію, США та інші.

У 1993 році Віктор Васильович заснував медичний інститут традиційної та нетрадиційної медицини.

Протягом усього професійного життя він уміло поєднував педагогічну, адміністративну, громадську діяльність із науковою. Вдало захистивши кандидатську та докторську дисертації, він продовжував наукові дослідження.

Всі вони присвячувалися проблемам формування та збереження здоров'я людини. Основні напрями наукової діяльності торкалися медичних проблем фізичної культури спорту та спортивної медицини. Дослідження, присвячені питанням жіночого спорту, отримали високу оцінку як у нашій країні, так і за її межами.

Професор В. В. Абрамов був засновником наукової школи спортивної медицини, підготував 14 кандидатів медичних наук, під його керівництвом захищено дві докторські дисертації.

Він автор понад 250 друкованих праць, серед яких численні монографії, підручники та навчальні посібники для студентів та практичних лікарів.

За багаторічну сумлінну працю Віктору Васильовичу присвоєно почесне звання Відмінник освіти України. Він неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки, Міністерства праці та соціальної політики України, подяками від органів місцевої влади.
Світла пам'ять про В.В. людиною.

Відспівування та прощання з Віктором Абрамовим відбулося сьогодні, 8 грудня об 11:00 у Свято-Троїцькому соборі.

Редакція «Міськради» приносить щирі співчуття друзям та близьким покійного/< /p>

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині пішла з життя відомий волонтер Надія Максимова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *