24.05.2022

Плани ворога щодо просування у бік кордонів Дніпропетровської області зазнають невдачі — Вілкул

Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому регіоні стабільна, він перебуває повністю під контролем ЗСУ та Військової адміністрації,

>

Всі органи влади працюють, вся інфраструктура міста працює. — повідомив на брифінгу начальник військової адміністрації Кривого Рогу

— Наші війська утримують лінію оборони на південному напрямку на Херсонщині.
Завдяки героїзму наших солдатів, плани ворога щодо просування у бік кордонів Дніпропетровської області зазнають невдачі. Йдуть позиційні бої.

Зазначається збільшення розвідувальних дій супротивника з використанням безпілотних літальних апаратів. Кілька таких БПЛА було збито нашими військовими.

Орки продовжують обстріл мирних територій по всій лінії фронту. Як і раніше, страждають мирні об'єкти. Зокрема, в районі Білої Криниці внаслідок обстрілу було пошкоджено газову магістраль.

Продовжується постійна робота щодо зміцнення ліній нашої оборони. Також відбувається розмінування територій Криворізького району, які орки засипали забороненими боєприпасами. Вже знешкоджено понад 1200 боєприпасів. Сьогодні на території Зеленодольської громади – ще 37 касетних боєприпасів.

Незважаючи на тимчасову складну ситуацію з паливом у всій Україні, всі критично важливі служби міста – зокрема швидкі допомоги, пожежні, патрульні – паливом забезпечені. Міський електротранспорт працює в нормальному режимі.

По можливості користуйтеся ним, тим більше, що він безкоштовний. — рекомендував Олександр Вілкул

У місті працюють усі соціальні та медичні установи, комунальні підприємства та служби.

Сьогодні не багато новин. І це добре. За такою відносною тишею стоїть величезна робота наших військових, співробітників військової адміністрації, силових відомств та комунальних служб. Давайте разом скажемо їм спасибі. — резюмував начальник військової адміністрації

Нагадаємо, бійці «Азова» знищили за день 5 окупантів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *