22.01.2022

Побили, душили кийками і газом: в Польщі поліцейські підозрюються в смерті українця

У Щецині (Польща) Окружна прокуратура затримала 8 осіб у справі про смерть 30 червня під Вроцлаві 25-річного українця Дмитра Никифоренко, — повідомляють ЗМІ.

Прокурор пред'явив трьом поліцейським звинувачення в порушенні службових повноважень, жорстоке поводження із затриманим і смертельному побитті. Четвертий заслухав звинувачення в допуску до фізичного насильства по відношенню до особи, що міститься в витверезнику, що суперечить його службових обов'язків. Також в повідомленні прокуратури наголошується, що дев'ята людина — співробітник витверезника — був затриманий 9 жовтня у зв'язку з висновками слідчих за результатами діяльності, проведеної з іншими підозрюваними.

Трьом поліцейським і двом співробітникам витверезника загрожує до 10 років позбавлення волі . Решті — до 5 років.

Решта підозрювані піддалися поліцейському нагляду, забороні на спілкування з конкретними особами, заборони на виїзд з країни і майновим гарантіям.

Всіх затримали на 48 годин. Після проведення з ними слідчих дій прокуратурою будуть прийматися подальші рішення про арешт або відпущення підозрюваних додому.

В інтересах слідства прокурор не повідомив, чи ким є чотири інші особи, яких затримала прокуратура.

Раніше , у Вроцлаві після затримання поліцією і вкрай жорстокого побиття помер 25-річний громадянин України Дмитро Никифоренко. Поліція стверджувала, що людина агресивно поводився по відношенню до офіцерів поліції, і тому правоохоронці застосували до нього газ і наручники.
Однак, за даними польських ЗМІ, українця били і душили, хоча він не поводився агресивно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *