20.05.2022

Покинули росіян без спиртного на 9 травня — IT-армія України атакувала понад 200 ресурсів за тиждень

Пивні заводи, онлайн-магазини, електронні системи для публічних закупівель, передає Міськрада. ІТ-армія атакувала понад 200 ресурсів за тиждень — про це повідомили у Мінцифрі.

IT-армія продовжує боронити кіберфронт та завдавати ворогу ударів. З 2 до 8 травня було атаковано понад 200 російських онлайн-ресурсів. А саме:

  • Зупинка пивних заводів. Через масивну атаку було паралізовано роботу єдиної державної автоматизованої інформаційної системи, що відстежує обороти алкогольної та спиртовмісної продукції. Внаслідок цього зупинилося виробництво на кількох великих пивних заводах. Залишили росіян без спиртного на 9 травня.
  • Онлайн-шопінг. Від кіберудару припинили роботу онлайн-магазини. Замість кількох кліків за комп'ютером дали росіянам можливість прогулятися кілька кілометрів за омріяною покупкою. Свіжий повітря корисний для мозку.
  • Тендерні майданчики. Другий тиждень поспіль паралізовано роботу десятків російських електронних систем для публічних закупівель, через що у росіян далі зриваються торги.
  • Системи подачі електронної звітності. Жителі Росії вже кілька тижнів не можуть потрапляти на звітність вчасно.
  • Сервіси російської пропаганди. Традиційно залишаємо росіян без порції свіжої пропаганди.

Впереду новий тиждень протистоянь. Долучайтесь до соцмереж Мінцифрі, щоб бути в курсі боротьби з врагом на цифровому фронті

Нагадаємо, сьогодні ми повідомляли, як допомогти волонтерам Дніпра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *