26.10.2021

Поліцейські Прикарпаття відзначили п’яту річницю з дня створення

Напередодні 4 липня – Дня Національної поліції України – привітати правоохоронців Івано-Франківщини прийшли представники влади, судових структур та громадськість.

Урочисті заходи з нагоди п’ятої річниці Національної поліції України відбулися в Головному управлінні Нацполіції в області з дотриманням усіх карантинних вимог.

Розпочалися заходи з Гімну України та вшанування пам’яті загиблих правоохоронців як на сході країни, так і на території області під час несення служби.

Очільник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош привітав поліцейських і громадян з Днем Національної поліції України і подякував за довіру:

«Хочу привітати зі святом кожного поліцейського Івано-Франківщини, ветеранів і пенсіонерів, які присвятили десятки років свого життя девізу «служити і захищати». Можу впевнено сказати, що Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області – це злагоджений і чітко діючий колектив. Потрібно пам’ятати, що на нас покладена велика відповідальність – гідно нести звання поліцейського!».

Під час урочистостей поліцейських Івано-Франківщини відзначено грамотами і подяками від Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради, а також Івано-Франківської міської ради.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *