25.05.2022

Померла 4-річна дівчинка, на яку в дитячому садку впало дерево (Фото)

В Україні вчора в багатьох населених пунктах була вітряна погода. Хто б міг подумати, що звичайний похід в дитячий сад обернеться страшною трагедією. Під час прогулянки на дитячому майданчику в Кременчуці Полтавської області в дитячому садку №19 через сильний вітер травмувалося двоє дітей і вихователь.

Відомо, що під час прогулянки в павільйоні перебувало 18 дітей. Коли піднявся вітер, вихователь повела їх в приміщення, а в цей час впало дерево.

П'ятирічний хлопчик отримав перелом стегна, а чотирирічну дівчинку в стані коми госпіталізували в реанімаційне відділення дитячої лікарні Кременчука. Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо, що не виходячи з коми в реанімації померла 4-х річна дівчинка.

Співробітники дитячого саду стверджують, що дерево було неаварійним і кронованих. За їх словами, воно не несло ніякої небезпеки. Хто б міг подумати, що так розпорядиться доля і через нього постраждають люди.

Медики до останнього намагалися врятувати життя дівчинки. Під реанімацією цілодобово чергували рідні дівчинки, яка весь час перебувала у вкрай важкому стані. Медики планували залучити санавіацію, щоб транспортувати дитину в лікарню в Полтаву. Травми дівчинки були дуже серйозними, вона померла …

З приводу трагедії, що трапилася поліція відкрила кримінальну справу за ч. 2 ст. 137 Кримінального кодексу України невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо захисту життя і здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного ставлення, яке спричинило тяжкі наслідки. Винуватцям може загрожувати до трьох років позбавлення волі.

Редакція Міськради висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблої дівчинки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Кривому Розі на 4-річну дівчинку, яка каталася на гойдалках, впало дерево

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *