04.08.2021

Попри санкції: У Дніпрі магазини «Спортмастер» працюють у звичному режимі

У Дніпрі спортивні магазини відомої мережі «Спортмастер» працюють у звичайному режимі попри санкції, накладені рішенням СНБО України, передає Depo.Дніпро.

На даний час у Дніпрі працюють три магазини мережі. Жодного ажіотажу серед покупців через інформацію про можливе закриття не спостерігається. Кількість покупців така сама, як у звичайний робочий день. Асортимент товарів теж не змінився.

Працівники магазину заявляють, що більшу частину новин про стан речей із «Спортмастером» дізнаються з мережі Інтернет і жодних повідомлень від керівництва про припинення роботи не отримували.

Як повідомили в єдиній довідковій «Спортмастера», магазини мережі працюють у звичному режимі по всій країні.

Нагадаємо, 19 лютого РНБО прийняла рішення накласти санкції щодо 19 юридичних і 9 фізичних осіб. У переліку фізичних осіб фігурують: Наталя Лавренюк (громадянка України, цивільна дружина Тараса Козака), Оксана Марченко (громадянка України, дружина Віктора Медведчука), Віктор Медведчук (громадянин України).

Санкції запроваджуються на три роки на все майно, яке є у власності згаданих осіб. Підстава: кримінальне провадження СБУ за ч. 5 ст. 258 «Фінансування тероризму».

20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 19 лютого 2021 року про санкції щодо нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко та інших фізичних та юридичних осіб.

Серед юридичних осіб, під санкції потрапила російська мережа роздрібної торгівлі «Спортмастер», яка спеціалізується на торгівлі спортивними товарами і має декілька магазинів в Україні.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *