25.01.2022

Популярна мережа магазинів «Цитрус» зупиняє свою роботу

Популярна мережа магазинів техніки «Цитрус» припиняє свою роботу, а також буде заблокований сайт. Відповідне зобов'язання наклав на компанію Господарський суд Одеси.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на посаду дніпровського бізнесмена Геннадія Корбана у Facebook.

4 січня 2022 року Господарський суд Києва за позовом одного з акціонерів ухвалив рішення, заборонивши Цитрусу користуватися торговою маркою компанії. Згідно з вердиктом суддів, сайт та домен компанії має бути заблокований до вирішення спору по суті. Роздрібна мережа підприємства має припинити торгівлю під торговою маркою Цитрус. Госп.суд також прийняв і інші обмеження на використання торгової марки», — повідомив Корбан.

Він нагадав, що влітку 2020 року один із керуючих партнерів компанії, Григорій Топал вирішив позбутися свого партнера з бізнесу Дмитра Зінченка, рейдерським шляхом, позбавивши його права власності на половину корпоративних прав групи компаній Цитрус.

У цьому торгова марка залишалася у власності обох партнерів. Керуючий партнер Григорій Топал досі одноосібно та безкарно продовжує операційну діяльність, незважаючи на те, що у низці ЗМІ було опубліковано інформацію про те, що він зловживає своєю владою в компанії, оптимізуючи податкові платежі та занижуючи митні збори.

Крім того, Корбан висловив подив тим фактом, що «банки дуже пасивно реагують на оприлюднену інформацію, наражаючи свої кредитні портфелі на необґрунтований ризик».

Раніше ми повідомляли про те, що Геннадій Корбан розкрив схему роботи «по-чорному» одного з найбільших рітейлерів електроніки «Цитрусу», у роботі якого інспектори завзято «не бачать» порушень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *