20.05.2022

Поставимо крапку в історії скріпоносного рашизму — Геннадій Корбан привітав із Днем перемоги над нацизмом

8 та 9 травня знакові дні для України — написав звернення у своєму Facebook Геннадій Корбан, передає Міськрада.

День матері. День пам'яті та примирення. День перемоги над нацизмом День Європи.
Символічно в ці дні зійшлися Пам'ять про минуле та мету Майбутнього. Перемога та Материнство два символи життя.
Цього року символізм набув особливого відтінку. Йде вже 75 день розв'язаної окупантом війни.
Кровопролитною і жорстокою.
Те, що ми бачили в старих, часом ще чорно-білих кінохроніках і фільмах, прийшло в наше життя.
Буча. Вінниця. Харків.Маріуполь
Сотні міст, селищ і сіл, в які через вісім десятиліть повернулися Війна та Пекло.
Ракетні удари, бомбардування, артилерійські обстріли.
Знищені рашистськими варварами лікарні та школи, театри та музеї, пам'ятники, звичайні житлові будинки та навіть зоопарки, які окупанти називали командними пунктами. Мільйони біженців, які втратили все, що мали, що створювали все життя.

І все через те, що захворілому загадковою хворобою диктатору здалося мало тих багаторічних нападів перемоги, коли на Росії мужики і баби натягували на себе пілотки і гімнастерки, залазили на стриптизерські жердини, розсаджували своїх чад у коляски, навіть імітують танки. -200, і йшли святкувати перемогу, до якої не мали жодного стосунку. Демонстрували єдність та підтримку своєму фюреру. Путін з кожним роком все активніше приміряв він і вживався в роль Гітлера. Виростив Юнармію — повний аналог Гітлерюгенда, але куди більш відморожений і жорстокий на генетичному рівні: — зрозуміло, глід це вам не благородний шнапс.

Побудував головний храм збройних сил Росії, який не має нічого спільного з християнством, помістивши в нього дуже православні реліквії — кітель і кашкет фюрера. Провів пару своїх аншлюсів у Криму, Абхазії, Південній Осетії та фейкових республіках Донбасу.
Однак Повторити – не вийшло. А ось наробити – за повною програмою.

Будучи людьми малоосвіченими і не вчити, а вигадувати свою власну історію, рашисти вирішили остаточно вирішити українське питання. До міліметра скопіювавши своїх кумирів, які вісім десятиліть тому вирішили остаточно вирішити єврейське питання.
За два з половиною місяці країні-бензоколонці не вдалося досягти жодного із завдань своєї так званої спецоперації. Замість денацифікації – отримали унікальне згуртування не лише української, а й усіх цивілізованих націй світу. Об'єднаних розумінням своєї унікальної глобальної місії винищити цього разу вже назавжди неонацизм у вигляді рашизму, пробудження та становлення якого відверто проспали.

Ми успішно демілітаризуємо другу армію світу, доводячи собі та нашим союзникам, хто сьогодні насправді перша армія світу.
НАТО після довгої паузи у розширенні продовжить наближатися до кордонів Росії. Незабаром там з'явиться північний фланг, а потім значно наблизиться і східний. І знамениті багатоцільові винищувачі та бомбардувальники виробництва Lockheed Martin та Dassault будуть вирушати на чергування не лише з Рамштайну та Шауляю, але й з Харкова та Чорнобаївки.

Ми в рекордний час перейдемо на все озброєння країн НАТО, поповнивши їхні арсенали продукцією власної розробки. Благо, у нас є чим здивувати союзників, що українські протитанкові комплекси не менш успішно можуть працювати за повітряними цілями. А з двох ракет наземного базування можна відправити на дно флагманський важкий ракетний крейсер ворога. красі на наших тимчасово окупованих територіях. Разом з колаборантами всіх мастей, поціновувачами російського світу і вірять в адиннарод.
Це наш історичний обов'язок перед тими, хто не шкодуючи життя і здоров'я, 77 років тому повернув на нашу землю Мир.
І ми повернемо, поставивши точку в історії скріпоносного рашизма

Зі святом усіх справжніх ветеранів і нацизм, що перемогли, і воїнів-сучасників — нині нищівних рашизм!
І з Днем Європи всю нашу спільну Європейську сім'ю

>

Нагадаємо, IT-армія України атакувала понад 200 російських ресурсів за тиждень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *