29.05.2022

Пресотерапія: опис, переваги, лікувальний ефект процедури

Пресотерапія є різновидом апаратного масажу, при виконанні якого здійснюється вплив на тіло пацієнта стисненим повітрям. Апаратна пресотерапія дозволяє активізувати відтік лімфи по судинах, прискорити вихід рідин з міжклітинної простору. Методика активно використовується для підтримки краси і здоров’я тіла.

Процедура рекомендована при наступних «несправностях» організму:

  • варикозні захворювання нижніх кінцівок;
  • венозна недостатність;
  • лімфостаз;
  • набряки, що мають післяопераційне або посттравматичне походження;
  • серцеві або ниркові набряки;
  • надлишкова вага;
  • знижений тонус шкіри;
  • запори та інші проблеми.

Як виконується дана процедура

Перед проведенням пресотерапії рекомендується відмовитися від прийому їжі не пізніше ніж за дві години до початку сеансу. Процедура провокує відтік зайвої рідини з організму, тому перед початком сеансу слід звільнити сечовий міхур.

Перед початком процедури пацієнтові надягають спеціальний костюм, що складається з окремих сегментів: чоботи для нижніх кінцівок, нарукавники, широкий пояс на стегна, манжети, що закріплюються в районі живота і сідниць. Цей костюм являє собою спеціальні камери, які в ході проведення пресотерапії заповнюються повітрям різної інтенсивності.

Під час проведення сеансу пацієнт лежить на спині, йому дозволяється читати книгу або дивитися телевізор. Після початку процедури починається подача повітря в секції костюма, пацієнт відчуває сильний тиск на ці зони, при цьому ніяких больових відчуттів не спостерігається. Час дії — від 30 до 40 хвилин.

Який лікувальний ефект досягається за рахунок пресотерапії

Уже після кількох сеансів апаратної пресотерапії у пацієнтів спостерігається зменшення набряків, поліпшується циркуляція крові, поліпшується моторика кишечника. Пацієнти відзначають зниження ваги, зменшення больових відчуттів після інтенсивних занять фізичними вправами, артеріальний тиск приходить в норму.

Апаратна пресотерапія допомагає повернути радість життя, підвищується імунітет, з’являється легкість в ногах навіть при ходьбі на тривалі відстані, підвищується стесостійкість і якість життя в цілому.

Для досягнення максимального і стійкого позитивного ефекту потрібно пройти курс, що складається з 10 процедур.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *