26.10.2021

Прикарпатців просять підтримати петицію про допомогу діткам і дорослим з цукровим діабетом

На сайті Президента України небайдужі зареєстрували петицію про повне і безкоштовне забезпечення хворих на цукровий діабет технічними засобами.


Як йдеться у петиції, в Україні стільки то хворих, щороку їх кількість збільшується на 5%. Але належної підтримки імунозалежним немає.

Тому хворі та батьки хворих на цукровий діабет просять владу вжити необхідних заходів підтримки цих пацієнтів.

“Звертаюся до Вас, як батько дитини яка в дев’ять років захворіла на цукровий діабет. На сьогодні в сина стаж дванадцять років. Можливо Вам ця хвороба досконально не відома, але є чиновники які знають про цю хворобу все і не проявляють жодного бажання допомагати хворим на цукровий діабет. Поширеність діабету в Україні збільшилася за останніх 10 років на половину. Майже 3% первинної інвалідності дорослого населення в України є наслідком захворювання на діабет.
Летальність внаслідок ускладнень цукрового діабету (інфаркти, інсульти, хронічна ниркова недостатність) більша, ніж від ряду інфекційних хворіб. Гостроту проблеми визначає не тільки значне поширення даного захворювання, але й швидкий розвиток ускладнень, що призводять до інвалідності й смерті пацієнтів. Так, хворі на цукровий діабет у різних країнах на 60–85% формують товариства сліпих. Близько 40-50% осіб із цукровим діабетом 1типу помирає від хронічної ниркової недостатності. Частота інфаркту міокарда за наявності діабету серед різних категорій населення зростає у 2-5 разів, інсульту – у 2-6 разів, а близько половини усіх ампутацій нижніх кінцівок, не пов’язаних із травматизмом, припадає на пацієнтів з цим захворюванням. Від цукрового діабету щорічно помирає більше людей, ніж від туберкульозу, малярії та СНІДУ разом взятих”, – йдеться у петиції.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *