26.10.2021

Прикарпатка віддала “слідчій” 10 тисяч за визволення доньки з поліції: шахрайку вже розшукують

Галицька поліція розшукує шахраїв, які ошукали прикарпатку на 10 000 гривень.

Зловмисники працювали за популярною телефонною схемою «ваш родич потрапив у поліцію». Щоб владнати «проблеми», потерпіла віддала шахраям 10 тисяч гривень.

За допомогою до поліції Галицького району звернулась 56-річна місцева жителька та повідомила, що до неї на мобільний телефон зателефонувала невідома жінка представившись «слідчою». Вона повідомила, що її дочку затримали за вчинення кримінального правопорушення. Аби уникнути відповідальності за вчинене, зловмисниця запропонувала потерпілій заплатити значну суму грошей.

Зібрані кошти жінка перерахувала на номер банківського рахунку, який їй повідомили шахраї. Лише вранці заявниця зрозуміла, що її ошукали, коли зателефонувала дочці.

За цим фактом слідчими відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ст.190 КК України (шахрайство). Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення осіб причетних до шахрайських дій та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

“Аби не стати жертвою шахраїв, не довіряйте незнайомим особам та подібним дзвінкам. Одразу перевірте, де знаходяться ваші рідні. Якщо невідомі під різними приводами просять перерахувати чи віддати гроші – негайно телефонуйте до поліції”, – застерігають читачів “Галки” правоохоронці.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *