25.05.2022

Пристрасті навколо одігарного Краснова не вщухають: у Києві вимагають застосувати санкції

Пристрасті навколо одіозного олігарха Загіда Краснова з Дніпра не вщухають. У Києві вже не перший день продовжуються мітинги активістів із вимогами застосувати до нього санкції. А «рильце» у Краснова, як відомо, у гармату — згадати є що — успішний бізнес з країною агресором та співпраця з «ватником» Царьовим. І цей список можна продовжувати та продовжувати, повідомляє Міськрада з посиланням на Стопкор.

Активісти стверджують, що їм вдалося знайти прямі зв'язки між Красновим та Царьовим. Учасники мітингу просять замислитися і вжити заходів щодо Краснова. Що можна сказати про людину, яка має досить тривалий бізнес із країною агресором, займається імпортом та експортом запчастин. І так уже восьмий рік, у той час, як у нас з Росією йде війна. . Саме ці два органи займаються формуванням списків санкцій.

На думку активістів, МВС має ретельно ознайомитися з кримінальним минулим Загіда Краснова! А СБУ — виконати свої зобов'язання перед Україною та з'ясувати всю правду про зв'язок Краснова із сепаратистами!

Мітингувальники заявили: людина, наближена до Краснова, сьогодні займається бізнесом сина Царьова Максима. Йдеться про Леоніда Лук'янова — історичного засновника однієї з найбільших фірм Краснова ТОВ «Екоенергосервіс Дніпро». Сьогодні ж Лук'янов керує досі діючими фірмами Царьова-молодшого.

Не виключено, що такі мітинги продовжуватимуться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *