20.05.2022

ПриватБанк оголосив винагороду 100 тисяч грн за інформацію, яка допоможе зловити грабіжника

ПриватБанк оголосив винагороду в розмірі 100 000 грн за будь-яку інформацію, яка допоможе банку в Дніпрі.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на прес-службу ПриватБанку.

Як повідомили у Службі безпеки банку, 4 лютого о 17:15 у відділення банку на вул. Будівельників у Дніпрі зайшов чоловік, який почав розмову про життя зі співробітницею банку, під час якої з рюкзака дістав предмет, схожий на пістолет і погрозами змусив підвести його до каси, де вимагав віддати всі готівку.

Згідно з правилами безпеки , касир сформувала пакет із залишками виручки, сума якої була незначною Тим часом, співробітниця банку встигла натиснути на «тривожну кнопку», увімкнув сирену та викликав охорону. Почувши сирену, грабіжник був змушений тікати з приміщення банку.

Зараз ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами щодо розслідування цього зухвалого випадку та розшуку злочинця, каже керівник Служби безпеки ПриватБанку Сергій Болотін. Найважливіше, що всі наші працівники та клієнти в безпеці і ніхто не постраждав, співробітники ПриватБанку у разі непередбачених обставин чітко діють за спеціальними інструкціями, які дозволяють убезпечити життя людей.

За фактом спроби збройного пограбування відділення банку триває слідство. Служба безпеки банку зазначає, що за будь-яку інформацію про злочинців, яка допоможе швидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду у розмірі 100 000 гривень. Передати інформацію до банку можна за телефонами (056) 716 35 02 або (067) 565 12 34, електронною поштою [emailprotected], а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *