20.05.2022

Про роботу мобільного зв'язку, інтернету та цифрового телебачення в Україні

Оперативна інформація Держспецзв'язку про роботу мобільного зв'язку, інтернету та цифрового телебачення3 в Україні року, передає Міськрада.

Уже понад два місяці фахівці Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв'язку ціною неймовірних зусиль разом з українськими провайдерами та операторами забезпечують українських зв'язком та інтернетом. Завдяки цьому, незважаючи на спроби ворога залишити українців без зв'язку, переважна більшість українців мають доступ до дзвінків та інтернету. А на звільнених від окупантів територіях інфраструктура відновлюється максимальними темпами. Також представниками компанії відновлено надання інтернет-послуг для абонентів із нинішньої передової протистояння агресорові: міст Лозова, Барвінкове та смт Близнюки Харківської області. Також відновлено надання послуг для абонентів міста Оріхів Запорізької області.

Концерн радіомовлення радіозв'язку та телебачення (КРРТ), що належить до сфери управління Держспецзв'язку, продовжує трансляцію українських каналів на більшості території держави та займається відновленням ретрансляторів, які цілеспрямовано знищували ворожі війська. Допомагають фахівцям КРРТ їх партнери з інших країн. Польський ТВ та радіооператор Emitel абсолютно безкоштовно поставити до України телевізійне та радіомовне обладнання. оператор Vodafone у Херсоні повідомив, що це не аварія.

Раніше ми писали, Режим тиші: 20 жінок і ліією з «Азовсталі» поїдуть до Запоріжжя (відео).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *