17.01.2022

Процес децентралізації слід Було почінаті зі змін до Конституції України — Жовтоводський міський голова Дмитро Ханіс

Безумовно, перевага децентралізації влади в Україні много: Розширення повноважень органам місцевого самоврядування, обєднання громад, пожвавлення фінансово-економічної ДІЯЛЬНОСТІ громад, залученність жителей до СОЦІАЛЬНОГО життя. Альо багаточісельні Позитивні моменти супроводжуються проблемних харчування, Які все ще потребують свого вирішенню, зазначилися міський голова жовто Вод, вісуванець партии «Пропозиція», сообщает «Міськрада» з посилання на агентство сайт партии.

На мнение Дмитра Ханіса, процес децентралізації та патенти Було почінаті, самперед, зі змін до Конституції України. Аджея це основа для адміністративного устрою країни. Сам процес децентралізації Було розпочато з кінця. Реформування начали в 2014 году, но Конституційного закріплення досі немає.

В СУЧАСНИХ реаліях політична конюктури часто зазнає різкіх змін. І могут знайте ті, хто скорістаються сітуацією и знайдуть правові інструменти для Скасування реформ, Які були здійснені. На мою думку, нужно Нарешті ухваліті Зміни до Конституції України, тім самим убезпечити процес децентралізації від жодних політічніх маніпуляцій, підкреслів пропозіціонер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *