24.05.2022

Ракетний удар по Запоріжжю: чоловік розмістив відео у соцмережі

У Запоріжжі місцевого жителя затримало СБУ за те, що він зняв і опублікував наслідки ракетного обстрілу по об'єктам міста. Після того, що трапилося, він відразу ж виклав відео в соцмережі, воно з'явилося в ТГ-каналах, у тому числі в проросійських. Про це повідомляється в Telegram-каналі Запорізької військової адміністрації, передає Міськрада.

СБУ у Запоріжжі викрила чергового «аматора» підняти власний рейтинг у соцмережах. Встановлено, що місцевий житель зняв наслідки ракетного обстрілу по Запоріжжю 26 квітня.

Чоловік не врахував той факт, що ворог використовує ці дані для коригування вогню та підтвердження знищення об'єктів інфраструктури України.

» Чоловік лише зараз поінформував, що зробив.Наразі він «кається», але через дії таких збирачів лайків, щодня гинуть українські військові та мирні громадяни», — повідомили в ЗОВА.

Запорізька обласна військова адміністрація вкотре закликає всіх не публікувати дані про переміщення військової техніки ЗСУ, розташування військових об'єктів та результати ворожих ударів.

Нагадаємо, раніше ми писали У Дніпрі пішов з життя найвідоміший хірург, який врятував багатьох людей Такого ще не бачили: в Україні затримали 20-річного пенсіонера

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *