20.01.2022

Рекордсмен України і Америки з Дніпра відмовився від міжнародних змагань заради проекту «Холостячка» (ВІДЕО)

Рекордсмен України та Америки Анлрей Хветкевіч, родом з Дніпра кинув змагання і приїхав з Мексики на проект «Холостячка», передає «Міськрада» з посиланням на пост Хветкевіч в соцмережі.

Ця осінь буде особливою і гарячої!
Тепер ви знаєте причину мого тривалої відсутності. Наше з Златою подорож починається на проекті Холостячка вже 17 вересня «, — написав Андрій.

Довідка:
Андрій Хветкевич народився 8 Марта 1983 Дніпрі і є фрідайвери світового класу і чинним шестиразовим Рекордсменом України в трьох з чотирьох глибинних дисциплін з фрідайвінгу: FIM, CWTB, CNF. Він почав займатися фрідайвінгом і апное в 2017, завоювавши свій перший Національний рекорд України в 2018.

Андрій став першим індивідуальним спортсменом, який представляє дві різні країни: Україну за версією AIDA і США за версією CMAS. Він побив кілька рекордів з фрідайвінгу в США і України, включаючи Постійний вага без ласт англ. Constant Weight Without Fins, CNF (-71 метр, Грудень 2018), Вільне занурення англ. Free Immersion (-95 метрів 11 вересня 2019), Постійний вага в двох ластах англ. Constant weight Bi-Fins, CWTB (-97 метрів [3], Август 2019 Національний Рекорд США за версією CMAS [4]), and Постійний вага в двох ластах англ. Constant weight Bi-Fins, CWTB (-80 метрів, 18 травня 2019 Національний рекорд України за версією AIDA).

Його рекорди були офіційно зафіксовані організаціями AIDA and CMAS.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *