24.05.2022

Резніков заявивши, що втеча російських танкових підрозділів вже відома всьому світові.

Міністр оборони Олексій Резніков звернувся на своїй сторінці у Facebook.

Шановні українці!

Багато з нас не скажуть, який зараз день тижня. Проте більшість знає розпочався 16 день проти російського навалі.
Ситуація на фронті є і буде непростою. Російських окупантів багато. Поки що. Але вони вже втратили ініціативу.

Наші воїни здійснюють активну оборону і проводять успішні контратаки на всіх напрямках. .

Колись славетна Таманська дивізія, створена свого часу у Харкові, схоже, під Харківом свій славетний шлях і закінчити. Як і Кантемирівська.
На Чернігівщині наші захисники і захисниці суттєво посилилися трофейною російською бронетехнікою, а Повітряні Силі продовжують убити літаки супротивника.

Отримавши відсіч на полі бою, ворог посилює терористичні напади, вбиває мирних мешканців. Систематичні удари по Харківу, атака з неба на Дніпро, Луцьк, Івано-Франківськ та інші міста тому докази. За всіма військовими злочинцями буде проведена відповідна робота, жодна не сховається.

Дуже складною є ситуація в Маріуполі. Ворог тримає місто у заручних, влаштувавши справжній акт геноциду.
Ми намагаємось забезпечити гуманітарні коридори. Але це надзвичайно складно росіяни бомбардують місто навіть під час офіційних переговорів. У них немає ні гідності, ні честі, ні милосердя.

На тимчасово зайнятих територіях півдня України ворог намагається розгорнути поліцейську інфраструктуру. Упевнень доведеться згортати. Швидко.

Окремий напрямок нашої роботи забезпечення армії в умовах, коли перший удар відбито, ворога стримано і війна переходити в іншу фазу.

Вчора на місяць раніше встановленого терміну,
військовим часткам перераховано 12,5 млрд гривень на виплату додаткового винагороди на годину дії воєнного стану всім категоріям військовослужбовців, установленої на виконання Указів Президента України, Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського.

Це перший транш за лютий початок березня. Після систематизації бойових наказів підуть інші транші.

Грошове забезпечення учасників бойових дій складатиме 100 тис. грн. на місяць, не рахуючи премій за знищену техніку тощо. Ми робимо виплати на випередження, бо хочемо, щоб військові почувалися захищеними. Зараз не до формалізму.

Також налагоджено систему оборонних закупівель за бюджетні кошти. Відтак, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05 березня 2022 р. № 201 Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 такі закупівлі не включаються до річного плану закупівель. Ми діємо за визначеною процедурою, у нас ведеться постійна робота із закупівель, все добре. Звіти за їх результатами в електронній системі будуть оприлюднені після припинення чи скасування воєнного стану згідно з Постановою. Це стосується всього виду харчування до одягу до боєприпасів. Сформовані значні резерви палива.
Наразі ми відшліфовуємо логістику, адже багато маршрутів постачання змінилися, наші війська активно маневрують. Точно будуть якісь збої, але всі заряджені на те, щоб їх негайно виправляти. Воїни відчувають цю підтримку, тому в них зовсім інша мотивація, ніж у російських загарбників.
Зберігаймо єдність! Тримаймо стрій! Переможемо!
Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *