22.01.2022

Родині загиблої від вибуху в Дніпрі Дар'ї Гречіщевой потрібна допомога

15 вересня в результаті вибуху автомобіля на проспекті Богдана Хмельницького трагічно загинули двоє людей. Серед них прес-секретар ГСЧС в Дніпропетровській області Дарина Гречіщева. Всі, хто знав Дашу, до сих пір не можуть прийти до тями. Втрату не заповнити нічим. У Дніпрі небайдужі жителі і знайомі Дар'ї відкрили збір допомоги для її рідних.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на «Наше Місто».

Дарина Гречіщева народилася 13 жовтня 1985 року. Закінчила Національний гірничий університет, Національний університет цивільного захисту України. Працювала начальником відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ГСЧС в Дніпропетровській області з 2015 року, до цього на посаді спеціаліста сектору пропаганди і зв'язку з громадськістю та головного спеціаліста сектору зв'язку із засобами масової інформації та громадськістю. Була волонтеркою Червоного Хреста.

Все, хто знав і працював з Дариною говорять , що вона була справжнім професіоналом своєї справи і людиною, який жив Службою порятунку.

< p> Для родини новина про загибель Даші стала справжньою трагедією і застала зненацька. Знайомі дівчата і небайдужі дніпряни відкрили збір допомоги для рідних загиблої.

Будь-який бажаючий може перерахувати посильну для нього суму, використовуючи реквізити: 5168 7450 1906 4689 Оксана Олегівна Бугару (подруга Дарини).

Сьогодні з Дашею попрощалися колеги в Дніпрі в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці на ж/м Червоний Камінь.

Поховають її на міському кладовищі в г Нікополь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *