20.05.2022

Росія готує масштабну провокацію в Маріуполі, щоб звинуватити в ній Україну — СБУ

Звірства рашистів у Бучі стали шоком для всього світу. Армія асвабадителів наочно показала, що насправді є руZZкій мір убиті діти зі зав'язаними руками, згвалтовані жінки, понівечені тіла чоловіків… Безжальне концентроване зло цинічно прикриває свої дії недолугими байками про нацистів.

це повідомили в СБУ, передає Міськрада.

Тож головне завдання російської пропаганди сьогодні максимально переключити увагу аудиторії як міжнародної, так і внутрішньої.

Для цього вже розроблено сценарії нових фейків, а російські пропагандисти готують відповідне підгрунтя. Зокрема, в інформаційне поле активно вкидають брехню про нібито злочини українських захисників Маріуполя. жертв українських військ. Для цього останнім часом поширюються брехливі тези, що якби українці використовують мирних мешканців, як живий щит. Хоча це відвертий бій. Насправді саме російські війська знищують маріупольців ще на початку березня у місті вже були змушені ховати вбитих у братських могилах. вже настільки заплямувала собі злочинами, що її дешевим фейкам ніхто не повірити. Натомість ми зробимо все, щоб кожен окупант відповів за вчинені звірства. Разом переможемо! під Києвом показав телеведучий Дмитро Комаров (ВІДЕО).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *