25.01.2022

Розмір, терміни та необхідні документи: у департаменті соцполітики міськради Дніпра розповіли, як отримати матеріальну допомогу

Протягом 2021 року в департаменті соціальної політики міської ради Дніпра зареєстровано 11 надання матеріальної допомоги, яку можна отримати від депутатів обласної, міської ради та міського голови, повідомляє «Міськрада».

Як розповіла начальниця відділу управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Світлана Мошук, матеріальну допомогу від міста можуть отримати люди, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Це може бути важка хвороба, пожежа, стихійне лихо, внаслідок якого завдано збитки житлу, майну потерпілого або його здоров'ю. Минулого року таку допомогу отримали майже 7,5 тисячі дніпрян на загальну суму 23 млн 700 тис. гривень, цього року станом на 1 грудня допомогу отримали 5,5 тисячі жителів Дніпра на загальну суму 16 мільйонів 700 тисяч, пояснила Світлана Мошук.

Раз на рік може надаватися грошова допомога від міста, її розмір не може бути більше трьох прожиткових мінімумів. Для отримання необхідно звернутися до міської ради Дніпра та надати такі документи:

  • заява громадянина за згодою на обробку персональних даних;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • оригінал довідки про доходи заявника та членів його сім'ї за останні три місяці;
  • оригінал довідки медичної установи;
  • інші документи (у разі потреби).

< Матеріальну допомогу можна отримати і від депутатів міської та обласної рад. Проте суму визначатиме особисто депутат у кожному окремому випадку, зазначила начальниця сектору управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Юлія Пирогова:

Цього року матеріальну допомогу від депутатів обласної ради отримали 3004 дніпрянини на загальну суму 17 999 510 гривень, а від депутатів міської ради 9046 мешканців на загальну суму 17 943 250 гривень.

< Для отримання матеріальної допомоги від депутатів до вищезазначеного переліку документів до міськради потрібно додати заяву громадянина із зазначенням обставин і документів, що це підтверджують. Отримання матеріальної допомоги відбувається через місяць після подання заяви та повного пакету документів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *