24.05.2022

Розповідала у прямому ефірі, що чекає «російський світ»: у Дніпрі затримали переселенку-сепаратистку

20 квітня вранці в соціальних мережах розлетілося відео прямого ефіру в Instagram, де приїхала недавно в Дніпро з Харкова. імовірно, що знаходяться на території республік). На повну думку дівчина заявляє, що чекає, коли росія захопить Харків, і вона зможе повернутися додому. А також цікавиться у співрозмовника: чи її пустять на територію майбутньої республіки? Той запевняє, що з луганською пропискою пустять.

Також із відео можна дізнатися, що дівчина притягувалася до відповідальності за розпивання алкоголю у публічних місцях, а її співрозмовник каже, що в Україні перебуває у розшуку. Наразі дівчину, яка так чекала на «російський світ», затримали, повідомляє Міськрада з посиланням на Дніпро оперативний.

Уродженку Лисичанська знайшли в АНД -районі міста. До того, як провести знаменитий прямий ефір, вона неодноразово фотографувалася та знімала відео на тлі місцевих краєвидів. Сепаратистку затримала група Варта Дніпра АНД району та передала співробітникам правоохоронних органів. img src=»/wp-content/uploads/2022/04/678609e7af21c8c0250f3904345770ce.jpg» />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *