20.01.2022

Ще одна амбулаторія Дніпра з капітальним ремонтом

У Дніпрі після капітального ремонту відкрили амбулаторію № 4 центри первинної медико-санітарної допомоги № 4 (просп. Героїв, 3). Оновлення як зовні, так і всередині, повідомляє «Міськрада».

Серед іншого, тут зробили фасад, перепланування приміщення, замінили вікна, двері, а також всі мережі та комунікації. Ремонт виконаний з урахуванням доступності: покажчики з шрифтом Брайля, тактильна плитка, санвузол для людей з інвалідністю та з вигодами для мам з немовлятами.

За словами генерального директора центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 Андрія Подольного, капітальний ремонт профінансував Світовий банк, а за рахунок міського бюджету (близько 500 тис. Грн) придбано меблі та все обладнання, необхідне для первинної медицини. Загальна вартість проекту 4,6 млн грн.

У цій амбулаторії працюють чотири сімейних лікаря, з якими підписали декларації на обслуговування трохи більше 7 тис. Осіб. Заклад цілком відповідає рівню надання первинної медичної допомоги. Таким чином сімейна медицина стає все ближче до дніпрянам. Взагалі це вже третя капітально відремонтована амбулаторія нашого центру, розповів генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 Андрій Подольний.

Зі свого боку завідуюча амбулаторією № 4 Світлана Михайлец зазначила:

Вже встигли тут обжитися. Все подобається як нашим лікарям, так і пацієнтам. Хороші умови, усюди кондиціонери. Працювати в таких умовах одне задоволення.

У той же час сімейна лікар Олена Присяжна підкреслила:

До нового місця роботи швидко звикла, адже нова амбулаторія просто чудова. Цілком пристосована як для людей з інвалідністю, так і для мам з колясками. Хороший ремонт, є все необхідне обладнання для надання первинної медичної допомоги, комп'ютерна техніка, просторі світлі кабінети. Радий, що працюю в таких комфортних умовах.

Молода мама Катерина Васіна вперше прийшла в нову амбулаторію, вона приємно здивована побаченим.

Прийшли до сімейного лікаря, щоб старшу дочку поставити на облік, а молодшу на плановий огляд. Хороші, комфортні умови, відмінне ставлення персоналу, словом кращі враження, додала Дніпрянка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *