24.05.2022

Що робити у Дніпрі, якщо не виплачують заробітну плату: подробиці

У Дніпрі 17 лютого інспекція з питань праці розповіла про роботу з підприємствами-боржниками із заробітної плати. У січні підприємства заборгували працівникам близько 370 мільйонів гривень, повідомляє Міськрада.

Це один із найпріоритетніших напрямків роботи інспекції. Щотижня проводимо роботу з підприємствами-боржниками.

Запрошуємо керівників на спецзустрічі та просимо надавати нам документацію та звіти, чому є затримка у виплатах і що зроблено для вирішення ситуації. Найчастіше заборгованості виникають, коли господарська діяльність підприємства не дає можливості виплатити всю зарплату працівникам одразу, прокоментувала начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

Вона наголосила, що найбільшим боржником-підприємством у Дніпрі є Південний машинобудівний завод – це 170 мільйонів гривень. У цифрах по місту заборгованість має 31 підприємство (з них 27 економічно активні, 2 економічно неактивні та 2 у стадії банкрутства). Якщо ви офіційно влаштовані і вам не виплачують заробітну плату або ви звільнилися і теж не отримали грошей , обов'язково звертайтесь до інспекції з питань праці. Наші фахівці зможуть розібратися та правильно оформити запити чи заяви.

Таким чином ми зможемо особисто звернутися до керівників підприємств за тією чи іншою заявою. А найголовніше, що наша допомога безкоштовна, закликала городян Тетяна Янушкевич.

Адреса та контакти інспекції з праці та зайнятості населення: вул. Староказацька, 52, тел. 720-90-58. Також питання можна надсилати і електронною поштою [emailprotected] (фейсбук https://www.facebook.com/workdniprorada/).

Нагадаємо, раніше ми писали Класика обдурювання: під Дніпром чоловіка в супермаркеті змусили заплатити за сир утричі дорожчий (ФОТО). Ми також повідомляли, що в Мінцифрі підрахували, скільки телефонів для вакцинованих знадобиться на перших етапах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *