29.05.2022

Що загрожує ОСББ та ЖБК Дніпра, якщо у них немає договорів на вивіз габаритного сміття (ФОТО)

У Дніпрі ОСББ, ЖБК та інші юридичні особи укладають договори з компаніями-перевізниками на вивіз та вивіз. Деякі городяни, щоб заощадити кошти, підписують договори із сірими перевізниками, які не вивозять габаритне сміття. Як наслідок на узбіччях утворюються звалища.

Про це повідомляє «Міська рада».

>

Так, наприклад, сталося на вулиці Марії Лисиченко, 15-17. Глава тамтешнього ОСББ уклав договір, за яким не було передбачено вивезення великогабаритного сміття. >Жителі будинків на вулиці Марії Лисиченко регулярно зверталися до департаменту екологічної політики зі скаргами на засмічення території. Як з'ясувалося, глава ОСББ уклав договір, де був відсутній пункт на вивезення габаритного сміття (стара техніка, меблі, віконні рами). Через це і виникають постійні накопичення мотлоху. Голові ОСББ було надано розпорядження. У триденний термін він зобов'язаний надати до департаменту інформацію про укладення нового договору з потрібними вимогами, інакше йому загрожує адміністративна відповідальність, штраф 850-1700 гривень, розповіла головна спеціалістка сектору санітарного нагляду відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Наталія Бовкун. Трохи краща ситуація на вулиці Щепкіна, 39. Донедавна жителі користувалися послугами Дніпрокомунтрансу, але коли побачили, що перевізник не вивозить габаритне сміття, розірвали договір.

Наразі ми уклали договір з Екологією-Д, платимо на 16 гривень більше, але тепер немає проблем із вивезенням габаритного сміття. Територія прибрана, виглядає акуратно, розповів голова ОСББ Перлина-39 В'ячеслав Боровиченко. Департамент екологічної політики наприкінці 2021 року направив 460 приписів юридичним особам про відсутність договорів на вивіз навколишнього середовища департаменту екологічної політики ДМР Ярослав Крисько:

Проблема накопичення сміття, переповнення контейнери виникають через те, що ОСББ користувалися послугами незатвердженого перевізника. Затверджений у місті Екологія-Д. Він є переможцем конкурсу на перевезення ТПВ у Дніпрі.

У департаменті зазначають, що будівельні відходи не входять до габаритного сміття. Договір про їх вивезення слід укласти окремо з Екологією-Д або будь-якою іншою компанією, яка має договір з полігоном.

Раніше ми писали, що у Дніпрі утеплили фасади будинків за програмою «Велике будівництво».

>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *